SIAN inngår i SIOE

Stop Islamisation of Europe (SIOE)

SIOE BelgiëSIOE FøroyarSIOE NorgeSIOE СрбијаSIOE DanmarkSIOE FranceSIOE РоссияSIOE NederlandSIOE SverigeSIOE DeutschlandSIOE England


SIAN er den norske medlemsorganisasjonen i det felleseuropeiske Stop Islamisation of Europe (SIOE).

Se også


 

Her en dag klokken 7:50 vandret jeg på vei til jobb på fengselet på Grønland, fra Torggata videre langs Grønland og opp mot fengselet (til en klient fra et muslimsk land, hvis noen undres hva jeg skulle der). Det besynderlige er at jeg, som hadde sett fram til å finne Grønland befolket med innvandrere og fremmedkulturelle, ble temmelig skuffet, for det som møtte meg var etnisk norske på vei til/fra jobb. Hvor var somalierne? Hvor var eritreerne, marrokkanerne og pakistanerne?

Mandag 18. januar 2010 kommer politiske og religiøse ledere sammen til et ”dialogmøte” om islam på Grønland. Det snakkes ikke lenger om ”ja til det fargerike fellesskap”, nå lyder angstropet: Hvordan kan Oslos befolkning motvirke den negative utvikling i denne bydelen? Svaret er naturligvis at Oslos befolkning har ingen mulighet til å gjøre noe som helst med denne situasjonen. Politikerne har sviktet over en 30-års periode – og i dag er Grønland en islamsk bydel. Her mangler bare en moské med minareter og bønnerop, muslimske skoler, et universitet der imamer utdannes – og foreløpig mangler Grønlandistan et formelt islamsk byråd.

De som hadde muligheten til å stoppe denne utviklingen, var politikerne, som imidlertid helt og fullt har mistet kontrollen. Ca. 200.000 muslimer har vi nå i landet. Møtet mandag vil ikke endre på noe som helst. Her blir det etter alt å dømme velkjente anklager fra muslimsk hold: Norske myndigheter må ta ansvaret for at integreringen har vært mislykket. Det norske folk har, særlig i den siste tiden, vist en diskriminerende holdning overfor muslimer.

I 1939/40 strømmet det på med alarmerende meldinger til Arbeiderpartiets regjering – det var fare på ferde for land og folk. Norge kunne bli okkupert. Regjeringen foretok seg intet. Etter krigen ble utenriksminister Halvdan Koht spurt hvorfor han ikke tok advarslene ad notam – Koht svarte: ”Det må ha vore noko som klikka i hovudet mitt!”. Det er fare for at Jens Stoltenberg, når han blir en gammel mann, må si noe tilsvarende. Situasjonen er nemlig den at islam med islamister og den tilhørende fremadstormende krigsreligionen, med al-Qaida og islamiseringens uhyggelige sprengkraft – truer vår fred og frihet. Hele vårt samfunn er under islamsk press – uten at noe gjøres. Tvert imot fortsetter bare utviklingen – mot en uunngåelig katastrofe for land og folk.


Siste kommentarer

Siste arrangementer