Dødskulten er midt i blant oss

Islam er morderzombienes favorittreligion

Dødskulten er midt i blant oss

Shariafolket feirer i dag at det er to år siden Hamas sitt massive terrorangrep i Israel. Islams teologi sier at dette ikke er en krig mellom muslimer og jøder. Muslimene erkjente i forbindelse med den andre eden ved Aqabah at deres lojalitetserklæring til Muhammed innebar krig mot hele menneskeheten.

Koranen sier at den muslimske slakt av bedre mennesker skal pågå inntil de har invadert og okkupert hele verden. De muhammedanske morderzombiene og deres supportere sier at når de er ferdige med å utslette Israel vil de tilrane seg makten her, og ødelegge Vesten slik de har ødelagt alle andre områder de har invadert og infisert med sitt bedervede tankegods og hemningsløse barbari.

Korantro Muhammedkloner er travelt opptatt med å oppfylle koranens befalinger. 12 kristne drepes for sin tro hver dag i islamske land. Folkemordet på kristne er 99 % fullført i de islamskokkuperte områder. De korantro dreper kristne, jøder og alle andre ikkemuslimer. Open Doors årsrapport 2019 dokumenterer at en kristen i et islamsk majoritetsland har 143 ganger større risiko for å bli drept for sin tro enn en muslim i et kristent land.

Da FN etablerte en egen dag mot islamofobi etter Christchurch terroren, dokumenterte organisasjonen dermed at den anser et muslimsk liv som mer enn 143 ganger så verdifullt som ikkemuslimske liv. Jeg tillater meg å være sterkt uenig med det gjennomkorrupte FN.

Islam er en satanisk dødskult som ifølge teologien kun eksisterer for å utslette bedre kulturer. Islams teologi befaler muslimer å drive ensidig aggressiv menneskeslakt mot alle ikkemuslimer, inkludert nordmenn. Araberne sier selv at de skal ta oss – søndagsfolket – etter at de har slaktet lørdagsfolket – jødene.

Når teologien befaler dem å slakte oss, når historien beviser at de har slaktet oss i 1400 år, og de sier selv at de har til hensikt å fortsette med det, da er det en dårlig idé å la dem invadere oss.

Likegyldig av hva du mener om staten Israel skal du være glad  for at de tar jobben med å kverke muhammedanske morderzombier.

Hverken Politiet eller Forsvaret vil beskytte deg den dagen morderzombiene slår inn din dør. Den dagen kommer, likegyldig av hva du mener om saken – dersom vi ikke snarest deporterer shariastammen.

Islam er en parasittisk folkemordmaskin som næres på ikkemuslimers liv og eiendom. Islam er et komplett system for samfunnsstyring som ble funnet opp av den analfabete pedofile falske profeten Muhammed.

Teologien sier at islam er jus, politikk, militærvesen og religion. Islam detaljstyrer livet til muslimer, og foreskriver massiv internvold. Det er ikke vårt problem.

Muhammeds svartebok befaler muslimer å invadere og okkupere Norge, og slakte alle som motsetter seg at Norge blir et shariahøl. Det er vårt problem med islam og alle som følger Muhammeds islamversjon.

Alt det umenneskelige faenskapet som muslimer gjør mot hverandre er ikke vår  sak. Muslimer må rydde dritten i eget reir. Det er ingen liten jobb, etter at møkkamannen Muhammed har definert islamske drittsamfunn i 1400 år.

Islamske land er drittland på alle måter. Koranen definerer muslim som den som underkaster seg og adlyder koranen. Koranen sier også at Muhammed definerer islam. Islam definerer muslimer. Muslimer definerer ikke islam.

Sharia er islams juridisk/politisk/militære lovverk basert på koran og sunna. De som vil leve etter sharia tilhører shariastammen. De vil tvinge nordmenn til å leve etter sharia. De er shariasvin.

Vi kan ikke ha to motsatte lovsystemer i samme land. De fremmede fiendtlige  skal ikke definere Norges lovverk. Det er ikke fremmedfiendtlig å slå fast at shariastammen må deporteres. Det er derimot norskfiendtlig å tillate shariastammen å invadere og okkupere Norge.

Islam er en lovreligion designet av Muhammed. Islam skaper voldelige tilbakestående møkkasamfunn fordi Muhammed var en voldelig tilbakestående møkkamann.

Når muslimer voldtar, plyndrer og dreper andre muslimer er det islamske kulturuttrykk som de selv må rydde opp i. Det er når de korantro invaderer oss, at vår plikt til å beskytte norsk kultur, identitet, land og folk pålegger oss å respondere adekvat på inntrengernes islamske forsett og atferd.

De som bruker islam som et politisk verktøy oppfører seg islamsk mot ikkemuslimer hver dag. Det er derfor påkrevet å ha en solid grensemur med krokodillegrav for å hindre shariastammen fra å frekventere vårt land.

Islam har en egen hellig teologisk doktrine for hat og fiendtlighet mot ikkemuslimer. Dette islamske hatet manifesterer seg i islamsk atferd fra dem som baserer livet sitt på koranen. Dette kan avleses på kriminalstatistikk i hele den vestlige verden.

Eksempler på islamske hatforbrytelser mot ikkemuslimer er invasjon (demografisk jihad), plyndring (økonomisk jihad), voldtektsjihad, hverdagsjihad, ydmykelse, mafiabeskatning som befalt i koranen 9:29 og fysisk undertrykkelse av alle oss som koranen kaller undermennesker.

Islam motiverer korantro til å gi nordmenn en spennende hverdag. Ingen av de spennende islamske kulturuttrykk som shariastammen har tatt med seg til Norge er positive for Norge og nordmenn.

Islam er en voldskultur fordi Muhammed var en voldsape som ikke klarte å misjonere med verbale argumenter. Islam er så råttent at Muhammed måtte lokke araberne med plyndringsutbytte og sexslaver for å få dem til å melde seg inn i islam. Deretter innførte Muhammed dødsstraff for å melde seg ut av dødskulten.

I alle samfunn der islam har tilranet seg politisk makt har individets frihet forsvunnet. Koranen har motivert muslimer til å okkupere over 50 land og drepe mer enn 270 millioner ikkemuslimer i prosessen.

Koranen er Satans svartebok. Satan har laget helvete på jord siden syndefallet. Satan valgte i 610 å bruke en tilbakestående ørkenaraber til å spre død og elendighet i verden. Tilhengere av Muhammeds islamversjon har bedrevet faenskap og unevnelige umenneskeligheter mot menneskeheten hver dag siden den gang, og de vil fortsette å gjøre det inntil de er blitt permanent nøytralisert av bedre mennesker.

Kaos er Satans mellomnavn. Derfor er alle islamske land kaosland. Islam er Satans tarmsaft. Du kan faktisk lukte den iboende ondskapen, når koranen brenner. 

Vi har et konsept som kalles kristendom. Det er et hyggelig og menneskevennlig tankesett som vår sivilisasjon bygger på.  Islamske land er tilbakestående voldelige kaosland fordi de bygger på islam.

Det Onde Muslimske Brorskap sier at «Vi elsker døden  mer enn dere elsker livet». Empiri beviser at den eneste måten å bekjempe en fiende som elsker døden så høyt er å sørge for at de får det de elsker så høyt.

Bibelen ber oss velge livet. At vi elsker livet har vært vår største styrke i tusener av år.

I Bibelen står det flere hundre ganger «Frykt Ikke». Koranen er full av trusler. Koranen skaper frykt. Koranen sier at muslimer er Allah sitt verktøy for å drepe deg og meg. Alle muslimer har plikt til å adlyde koranen. Koranen garanterer muslimer en plass i Allahs himmelske bordell kun hvis de dør mens de dreper ikkemuslimer.

FNs universelle menneskerettserklæring gir alle folk rett til liv, frihet og sikkerhet. Nordmenn skal ivareta vår egen sikkerhet, i vårt eget land. Vi må fjerne alle fremmede fiendtlige som truer land og folk. Det er ingen menneskerett å invadere og okkupere andres land eller å plyndre, voldta og slakte andre folkegrupper.

Den største trusselen mot nordmenns fremtidige eksistens er shariastammen som  har trengt seg inn i landet vårt. Ifølge islams teologi og empiri har shariastammen onde hensikter med sitt opphold i Norge. At Ali på hjørnet kan smile betyr ikke at islam er bra for Norge.

Islams teologi sier at muslimer skal invadere, okkupere, plyndre, mishandle, voldta og drepe nordmenn. 1400 års empiri beviser at korantro forstår koranens befalinger. Islam er så enkel at primitive analfabete ørkenarabere forstår den.

Shariastammen har fordommer, intoleranse og hat mot nordmenn, vår kultur og våre verdier. Islams teologi sier at Muhammed var et monster. Nestekjærlighet sto ikke i Muhammeds ordbok. Alle som oppfører seg som Muhammed er monstre, definert etter vestlig etikk. For å tilhøre shariastammen må du etterligne Muhammeds atferd.

Selve konseptet stammekultur er viktig for islams evne til å invadere, okkupere, parasittere og utslette. Stammekultur fjerner nestekjærlighet og medmenneskelighet. Stammekulturen dehumaniserer  og gjør det enkelt å legitimere folkemord på De Andre. Det vil si oss. Stammekultur er fundamentet i prinsippet om De og Oss. Islam er binært. Du er enten Muslim eller ikkemuslim. Venn eller fiende. Dette gjennomsyrer teologien. Det preger de korantro hvert sekund de lever.  

Ondskap har mange ansikter. Islam er bare ett av dem. Men kjernen er alltid den samme: Et skille mellom oss og dem. Og forakt for de Andre. Forakt for skitne vantro innfødte norske undermennesker.

Nestekjærlighet er ikke et universelt konsept. Nestekjærlighet er et kristent konsept. Det hatet Allah formidler i koranen del av dehumaniseringsprosessen. Et tankesett som dehumaniserer  deg  vil ikke  tilby deg permanent fredelig likeverdig sameksistens.

Gjengmentalitet, parallellsamfunn, apartheid, mistillit, intoleranse, hat og hypervold; alt dette  er relatert til den islamske stammekulturen. Inn- og Utgruppe konseptet i islams teologi gjør islam til verdens mest intolerante, hatefulle og voldelige politiske ideologi.

Historien viser at migrasjonsjihadister fra shariastammen som har invadert og okkupert bedre mennesker sine land alltid har parasittert og undertrykket De Andre.

De som ikke vil være som oss, skal få lov til å slippe. De kan få være som de vil etter at vi har deportert dem til opprinnelsesland.

Islam har ingen kulturelle særtrekk som er positive for ikkemuslimer.

Feilkultur kan ha mange navn. Min kultur er feil i Arabia. Arabisk kultur er feil i Norge. Vår kultur er bedre fordi vårt etiske fundament er bedre. Som koran og sharia slår fast har nordmenn og muslimer motsatt etikk. Det som er godt etter norsk etikk er ondskap etter islams etikk. Koranen 23:97 og 25:55 sier at nordmenn er onde. Det er korrekt, basert på islams etikk. Etikken er det beste argument for at de korantro må fjernes.

Like viktig som det som står i koranen er det som ikke står der. Islam er eneste verdensreligion som ikke har en gylden regel. Koranen sier at Allah står mellom muslimen og hans hjerte. Det betyr at muslimen ikke har lov til å være medmenneskelig dersom han skulle ha denne uislamske egenskapen.

Shariasvin fra shariastammen vil ikke integreres. De vil ikke behandle oss godt, fordi koranen forbyr det. De vil infiltrere, befolke og dominere Norge. Islams dominans betyr at du mister alt du har, inkludert livet. Kvinner og barn tas som sexslaver. Dette vet vi fordi islams teologi og islamsk lov påbyr det.

Vi vet også at shariastammen har oppført seg islamsk helt siden Muhammed fant opp faenskapet. Islams teologi sier at muslimer ikke kom hit for å assimileres. En muslim som assimilerer seg er ikke lenger en muslim ifølge koranen.

De som baserer livet sitt på Muhammed sin islamversjon har en ubetinget personlig plikt til å okkupere Norge og drepe enhver som motsetter seg at Norge skal bli et islamsk drittland.

Demografi er skjebne, og det er enkel matematikk. Alle som har en kalkulator forstår at løpet er kjørt hvis vi ikke deporterer inntrengerne fra shariastammen.

Muhammeds islamversjon er ekstrem etter norsk etikk. Norsk kultur og lovverk er ekstremt etter islams etikk og sharia.

Det er ikke ekstremt å opponere mot befolkningsutskifting. Det er befolkningsutskiftingen som er ekstrem, ikke vi som vil bevare normalitet. Befolkningsutskiftingen er ikke en konspirasjonsteori. Befolkningsutskiftingen  er  en pågående daglig massakre på sårbare uskyldige innfødte européere.

I min levetid har det gått fra null til 80 moskéer i Oslo. De som frekventerer moskéer har verdier som er inkompatible med nordmenns verdier. De har en teologisk plikt til å ta fra oss landet vårt. Å ikke fjerne shariastammen fra Norge er ekstremisme og det utgjør et landssvik uten sidestykke i norsk historie.

Deportering er en human løsning på islamproblemet som ivaretar både nordmenns og inntrengernes menneskerettigheter. Dersom vi ikke deporterer den fremmede fiendtlige shariastammen vil Europa oppleve sin verste menneskeslakt noensinne. Nå er det på tide å iverksette løsningen som alle forstår at er helt nødvendig for å redde Europa.

Et lovverk er normalt et resultat av kulturen til lovgiverne. Loven redder deg ikke - loven blir din fiende - den dagen kulturen er endret. Et Norge styrt av shariasvin vil ha islamsk kultur og lovverk. Allerede i dag har lovgiver og aktører i statsmakten forlatt den rettstilstand som har vært etablert gjennom 1000 år. Marxistmøkk og globalistsvin i statsmakten underkaster seg shariastammen. Elitens shariatilpasning av norsk lovverk og rettspraksis er landssvik.

Islamproblemet infiserer enhver krok av Europa. Den liberale verdensorden har tilrettelagt for islams invasjon av Europa. Nå er denne politikken like livskraftig som woke og klimagalskap. Det er derfor en rekke statsledere nå snakker åpent om den eneste fredelige løsning på islamproblemet: Tilhengerne av Muhammeds religionsrasistiske apartheidkonsept må fjernes fra Europa.

Vi må benytte alle virkemidler i vårt forsvar for det vet vi at de fremmede fiendtlige inntrengere vil gjøre i deres jihad mot oss. Islams teologi befaler alle muslimer å okkupere Norge og drepe alle nordmenn som yter motstand.

Da vi hadde et Forsvar i Norge hadde 1. infanteribataljon Brigade Nord en logo med teksten Bitit Fyrst. Bit først. Det er et godt gammelt norsk og kristent prinsipp. Bibelen sier at når noen kommer for å drepe deg, reis deg og handle først

SIAN vil verne om demokrati, menneskerettigheter, rettsstatens prinsipper, innfødte nordmenn og alt annet som islam er her for å avskaffe. Dette er dessverre en holdning som ikke deles av våre folkevalgte.

Det er statsmaktens jobb å beskytte nordmenn mot trusler. Den plikten har statsmakten ignorert i over 50 år. Folk som oppfører seg islamsk er en dødelig trussel mot innfødte nordmenn og mot staten som sådan. Shariastammen  har  antistatlige holdninger. Jeg er enig med hærsjefen i at nordmenn om nødvendig  må bruke våpen for å beskytte Norge og norske verdier mot invaderende fiender.

Vi må beskytte den sårbare uskyldige innfødte norske minoriteten mot fremmede fiendtlige mennesker av global majoritet. Vi må nøytralisere fienden før den lykkes i sitt onde forsett. Vi må deportere shariastammen og straffe politikerne som slapp dem inn.