Islam og islamisering

Tekst: | Publisert: man 01.09.2025 kl. 21.12
Islamiseringens utstillingsvindu trenger en vask
Fra å være et høl i motorveien til Sørlandet har Drammen blitt et islamhøl. Ytre sett pent rehabilitert, men åndelig er byen en giftig slimpøl der en busstur er risikosport for innfødte. Byen er ett av multikulturens fremste utstillingsvinduer. Her dokumenteres hva som skjer når norsk høykultur og inkompatibel menneskefiendtlig ukultur blandes.
Tekst: Lars Thorsen | Publisert: søn 25.05.2025 kl. 09.25
Islam lærer muslimer å hate deg
Islam er et religionsrasistisk voldsbasert apartheidkonsept. Islams teologi sier at islam har som mål å okkupere, undertrykke og terrorisere hele verden. Å drepe ikkemuslimer er den gjeveste handling en muslim kan begå.
Tekst: Lars Thorsen | Publisert: lør 29.03.2025 kl. 10.59
Alle muslimer er jihadister
Jihad doktrinen er den viktigste delen av islam for ikkemuslimer. Det gjør ikke så mye at muslimer hater oss, så lenge vi holder dem ute av vårt land.

Sider