Tekst: Lars Thorsen | Publisert: ons 09.09.2026 kl. 16.07
Organisasjonsnummer: 995 885 336
Postboks 66 Kjelsås, 0411 OSLO
Norge og verdispørsmål
Er den nye kongen nordmennenes konge?

Norge står i dag i en skjebnetid der fremtiden til nasjonen og den innfødte befolkningen vil bli avgjort. Vi trenger sterke nasjonalsinnede menn og kvinner som er villige til å beskytte den arv vi forvalter på vegne av fremtidens nordmenn. Nettopp i slike tider behøves en konge som kan stå frem som et forbilde for den innfødte befolkningen. Uten sterke og til dels ubehagelige politiske grep vil nordmenn ha mistet sitt land i Haakon sin levetid.
Kommentarer
Tekst: Lars Thorsen | Publisert: lør 06.06.2026 kl. 08.23
Arina Amir selger dritt i glanspapir

Enhver som promoterer islam i Norge er en trussel mot nordmenn sin fremtidige eksistens, uavhengig av om vedkommende selger sitt eget eventyrislam eller Muhammed sin ekte islamversjon.
Tekst: Lars Thorsen | Publisert: man 04.05.2026 kl. 06.58
Minusmennesker er også mennesker

Minusmennesker er også mennesker, men det innebærer ikke at nordmenn har plikt til å la fremmede minusmennesker utfolde seg i vårt land.